Aktív témák

  • defygaben77

    tag

    Tudnátok segíteni? Bár a múltkor olvastam, hogy valaki úgy járt, mint most én, de nem találtam meg! Tegnap felraktam a telefonomat töltőre, addig semmi baja nem volt, használtam is. Aztán amikor levettem a töltőről, hiába próbáltam a képernyőt éleszteni, az fekete maradt. A telefon elméletileg működött rendesen, a hangerőgombokkal a hang állítása működött (pittyegett), engem hívni lehetett(bár nálam nem csörgött, de a hívónál minden normál volt), azonban a képernyő végig süket maradt. Aksi ki-be után ugyanez. Gondolom, a kijelzőm halhatott meg. A telefon garanciális, de jelenleg WR1.6 van rajta. Ha így beadom szervizre, megcsinálják gariban, vagy a romolás miatt buktam? Van esetleg valakinek ilyen jellegű friss tapasztalata? Gondoltam arra, hogy így vakon megcsinálom a flash-ellést (ha esetleg valaki leírná hogy hol, melyik gombbal, mennyit kell lépni), de félek, hogy elrontom, mert azért vakon mégis csak lutri, hogy rendesen sikerült-e a bootloader-ben a factory reser. A hangerő gombokban sem bízom 100%-osan, hogy amikor megnyomom, valóban lép-e... Egyébként a kijelzőm vagy az alaplapom halhatott be? Mi pénzbe fog ez nekem fájni, ha nem csinálják meg garanciában? Hálásan köszönöm, ha esetleg tudtok a kérdéseimre válaszolni! :R

    Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Aktív témák