Aktív témák

  • Morty1987

    csendes tag

    Bátyám (Halo) ajánlotta hogy kérdezzem meg itt a jó népet, a problémámmal...

    A probléma a következő : kb 3-4 hónapja jelentkezett a hiba, miszerint ha valakit hívtam automatice elsötétült a képernyő, anélkül, hogy a fülemhez emeltem volna a telefont...
    Ha csak csörgetni akartam, vagy épp számot cseréltük úgy kellett perceken keresztül maszírozni a telefont hogy végre adjon képet és le tudjam rakni - ugyan ez érvényes a hangpostára is.

    Tegnap csináltam egy factory resetet - gondoltam hátha megoldja a problémát. A telefonon amióta megvettem a gyári alap ROM van rajta.
    A probléma továbbra is fenn áll.

    Hogy amikor hívok valakit, akkor még a fülemhez se emelem a készüléket már elsötétül, ha elveszem a fülemtől akkor meg nem adja vissza a képet. Ha elveszem a telefont, akkor a kis "infrared" világít.... de maszírozgatnom kell igazán ha pl telefonálás közben akarok valamit a menüben is csinálni.

    Érdeklődök hogy hol tudom neki ezt beállítani, vagy esetleg van-e valami külön program, vagy ötlet hogy mi lehet a gondom?

    Megjegyzés : fület nem tudok cserélni...

    Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó

Aktív témák