Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz kwzatz #527 üzenetére

    Az utána nem nézést a PC statisztikákra értettem és azzal kapcsolatban nem is vitatkoztam.
    Ezeket a pár száz (estleg 1000) emberes pollokat meghagyom neked. Már leírtam miért nem tudom komolyan venni, bár szerintem elég egyértelmű anélkül is. A legjobb az lenne, ha létezne hivatalos konzolos statisztika is nem csak steames és akkor ez az egész parttalan vita értelmetlen lenne (bár így is az :D ).

    Arról is küldj linket, ha valami releváns játékról is találsz hasonló cikket (pl. Tekken, SF, MK). Azt azért hozzátenném, hogy ez sem hivatalos adat, hanem egy youtuber ügyeskedése, ami fogalmam sincs mennyire pontos..(persze szerinted biztos tűpontos, sőt még alá is mért a PCs számokkal :D ).

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz kwzatz #527 üzenetére

    A pollokat nerdök töltik ki, nem a mainstream vásárlóközönség. Ezért nem meglepő a különbség.

    Egyébként ne zavarjon, hogy az FGC nagyjai mind PS-en vannak. Utána jön a box, majd a PC, amin csak kocajátékosok vannak, egyszerűen a PC képtlen kompetitív szinten futtatni egy verekedős játékot a természetéből fakadóan.

    A gyártótól hivatalos adat nincsen, innentől van egy steam chartzot meg 3 random közvéleménykutatásod ami tekintettel a 2 milliós eladásra ennyit mutat SF6nál:

    98 szavazat.
    GameFAQs fórum.

    Azért viccnek egy kicsit erős amit itt előadsz. Fogalmam sincs mit szeretnél kihozni az egészből, de jó nagy hülyeség lett.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák