Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz kill_switch #341 üzenetére

    Na pont erről a végigpattogtatós kombózástól irtózok....egyszerűen megöli az élvezetet.
    Jobban szeretem élvezni a "látványt és a játékot", hagyni a karaktereket felállni, újra alapállás stb...mintha csak egy film vagy "valódi küzdelem" lenne.
    Persze összefűzünk pár mozdulatot, de szerintem átlagban 2 - 6 -os kombókkal játszogatunk.....a fele hp csíkot leszedni elég gusztustalan dolog, főleg egy gyengébb játékos ellen....mondhatni megölöd azt a kis játékkedvét is.

    Egy láma kérdés:

    Mikor és hogyan kéne használni a karaktereink alatti "csíkokat"....a mobilos MK-ból ismerős volt látszólag, de valahogy nem tudok velük itt kezdeni semmit.
    D-paddel játszom...tehát a 2 analóghoz kb hozzá sem érek meccsek közben....Invasionben is mérgelődtem amikor talizmánt kellett aktiválni de az istenért sem akart semmit csinálni....aztán nyokodtam meg tekergettem egyszerre a 2 analóg sticket és akkor vmit beadott.....de normál meccsnél látom hogy villog és tele a "3 csÍk", de nem jöttem még rá hogyan kéne használni vagy mire jó az. (tutorialt nem csináltam :D)

    [ Szerkesztve ]

    ------------------------- i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 ---------- i5 9600k - 32Gb DDR4 - RTX3060 ------------------------- ------------------------- PS5 --------------- ------------- Samsung A53 5G ------------ ------------ Xbox Series X ----------------------------

Új hozzászólás Aktív témák