Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz ayo #100 üzenetére

    Pont ez volt a bajom az X-szel....az előző MK részekben nem kapott akkor a hangsúlyt a "kombó".....az MK9-ben is voltak, de az X-ben kicsit túlzás volt.....nekem mint "öreg" MK rajongónak nem jött be hogy valaki begyakorol 2-3 kombót és szinte leesés nélkül "végigpattogtat a pályán" oda vissza és vége.....se egy átdobás vagy X-ray...se felütések....se egy sima forgórúgás....értem én hogy a látványos MK harcokat felváltja ez a kombózás, mert a győzelem a fontos ha verseny van..... de engem pl idegesit. ;] :O :o

    (mint a klasszikus kocsmai szkander...."NE csuklózz"..."NE kapaszkodj"..."NE dőlj bele testből"...stb.......na ez a versenyszkanderben mind benne van....szóval nem mindegy ki ellen megy a szkander vagy az MK.....nekem Mortal közben nagyobb élményt jelent meccsek közben is 2-3 mp-es nézelődés...ahogy a karakterek mozognak vagy a háttérben mi zajlik...stb........szóval olyanok ellen szeretek játszani akik a teljes mozdulatsorokat használják...nemcsak "állandó felütések" vagy "állandóan a kombók".....kb érteni mire célzok.

    Úgyhogy erősen várom ebből a szempontból is az MK 11-et....kevesebb kombó...futás nélkül...inkább taktikai oldal...stb stb

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák