Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Viktor0610 #55476 üzenetére

    Igen, a KÜF-t tudom. De oda most nem tud menni az egyik telefonszám, ezért más megoldást keresek. Felmerült a Bestfleet, de oda a KÜF-t ellehetetlenítő körülmény miatt csak a végtelen és a takarékos csomagba mehetne, így meg csak:
    A szolgáltatóval kötött ATR szerződésünk lehetőséget biztosít, hogy a megkapott számlákat az adatvédelmi irányelveket betartva tovább számlázhassuk
    3. félnek. Ez abban az esetben lehetséges, amennyiben csatlakozáskor kitöltésre kerül a megállapodás átruházásról dokumentum a társaságunk részére.
    A hívószám csak addig lehet társaságunk nevén / ügyfélszámán, amíg az felmondásra nem kerül, és a felmondási időt követően nem kerül vissza
    a használójának birtokába. FONTOS: A kilépést csak és kizárólag kifizetett / rendezett számlák esetében tudjuk biztosítani.

    Na ez mit jelent magyarra fordítva?

    És szintén előkerült a református flotta is, de ha jól értettem a telefonban, akkor ők küldök a számlát, kvázi nem a telekommal vagyok viszonyban, ki tudja a telefonszámot is benyelik-e?
    Amúgy miért veszélyes, miért rossz az, ha nem marad az előfizető nevén a szám?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák