Új hozzászólás Aktív témák

  • Latzy_7

    csendes tag

    válasz Latzy_7 #392 üzenetére

    Köszönöm a hozzászólásokat! Neked is kedves sifarr, fején találtad a szöget!

    Igen, ez is egy flottás díjcsomag, így valóban egymás között itt is 0 Ft a hívás! Ez alap! Természetesen az ezen felüli percekről írtam, hogy erre kellene megoldást találni, hiszen éppen e-miatt nem felel az meg Intel q8200-nak sem! Ha nem lenne ilyen "magas" az alap előfizetési díj (még ha le is beszélhető, csak éppen nincs rá szüksége), akkor megfelelne neki ha jól értem, és nem kellene ennyi macerán átesnie egy olcsóbb megszerzése érdekében.

    Ebből (és néhány saját tapasztalatból) azt vettem ki, hogy erre van igazán nagy igény. Úgy látom, hogy pl. havi 2.000 Ft-ért egy ilyenbe rengeteg feltöltőkártyás azonnal jönne, de még sok számlás is, hiszen mivel többen jönnének, így az egymás közötti ingyenes beszélgetésen felül már nekik is elég lenne kb. 50 és 80 perc körüli idő (de lehet, hogy még akár 30 is)! Éppen ezért nem könnyű számukra ilyen díjcsomagot kreálni, hiszen ebben éppen ellenérdekeltek a szolgáltatók. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák