Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Zeki #30729 üzenetére

    Szabad belépés van. Gyakorlatilag nem tudni, hogy mi zajlik a háttérben, ami miatt nehezen megy az aktiválás. Én direkt rákérdeztem, hogy mennyi idő alatt aktiválják, azt mondta, hogy papíron 72 óra, gyakorlatilag aznap menni fog már.. Aha. Felhoztam, hogy sokaknak hónapok után sincs aktiválva, azt mondta,hogy olyan enm létezik. Biztos számhordozása van, vagy tartozása és azért nem aktiválja a Telenor. Azóta is 10/8 embernek heteket-hónapokat kell várnia, hogy működjön egy-egy kártya. Persze, arra az időre is számlázzák ki folyamatosan a használatot - ami megosztónál 645 Ft, nem sok, de dühítő.

    Itt többen arra találgattak, hogy van egy bizonyos szám, amit havonta hozniuk kell, és úgy játszanak a kártyákkal, ha szűkös lenne a következő hónap, akkor inkább tartogatják a kártyákat a következő, vagy azutáni hónapra, hogy meglegyen a kvóta.

    Tuti beszélnék a Telenorral, ICC számmal, minden fontos adatot bemondva, hogy nézzenek már rájuk, mert ezzel csak a Telenort járatják le.

    Ja, és hogy erre elkérnek 5 - 10 ezer Ft belépési adminisztrációs díjat. Hát. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák