Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    válasz zsoltip #3784 üzenetére

    4.) Kérdés: Engedélyek visszavonása, újra megadása megoldotta.

    Többi még él.
    Összegezve:

    1.) True Phone app hangfelvétele nem működik, nem hallom a túlsó felen lévőt a felvételben.

    2.) Az egyik SIM-en beszélve, közben miként tudnék adatforgalmat, betét használni?
    Erre volt egy opció EMUI alatt, de itt nem lelem sehol. Vagy ugyanazon SIM-en. mintha azon sem menne ilyenkor...
    "A" SIM, céges. Ezt akarom alapértelmezetten netre állítani.
    "B" SIM privát.
    A slotokban már meg is cseréltem őket, de ez a beállítás csak akkor jön elő, ha a "B" SIM-et állítom netes kártyának. Mi a túró lehet a rejtély oka?

    3.) Záró képernyőn jobbra kamera, balra egy pötty van. Utóbbi esetén a zseblámpa és a távirányító érhető el. Hogyan tudom az itt elérhető dolgokat módosítani, bővíteni?

    4.) Pocket/zseb mód, hogy pl. ne világítson az always on display mindig, ha pl. asztalra fordítom, vagy épp valóban zsebre teszem a készüléket, be tudom állítani, vagy tudom telepíteni?

    5.) Google Translator. Régóta használom a tap to translate funkciót. Most viszont az óra melől nem tudom eltávolítani az app folyton ott lévő ikonját.

    6.) Google Smart Lock csak ki és be kapcoslható. A megbízható helyeket, eszközöket pl. nincs lehetőség beállítani.
    Ez korrigálható?

    7.) Kódok beírása után, ne kelljen OK-t/Jóváhagyó pipát nyomni.
    Ezt hogyan tudom beállítani?

    8.) AOD időzítője nem kapcsolja ki a megadott időben. Ezzel mi a szitu nálatok?

    9.) Az időjárás widget nem frissít tartózkodási hely, város váltás esetén. Ezzel tudunk mit kezdeni?

    10.) Lezárt képernyő mellett nem tudom működtetni a Google Segédet, tehát úgy, hogy ne kelljen hozzáérjek, hanem hangra pl. bekapcsoltassam vele a zseblámpát. Ha megnyomom a bekapcsoló gombot, még lezárt képernyőn felsőbb egy feliratot, hogy Unlock more features... Rányomok, de hálózati, csatlakozási hibát ír, annak ellenőrzését kéri....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák