Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    Na, csakhogy meglett ez a fórum topic. :)
    Egy fórumtárs mutatta, hátha itt gyorsabban jönnek válaszok.

    Listázok néhány kérdést, mint ismét MIUI user. Hátha tudtok segíteni. Nem jutok előrébb benne egy ideje...

    1.) True Phone app hangfelvétele nem működik, nem hallom a túlsó felen lévőt a felvételben, sőt mostanra magamat sem, ahogy állítgattam.
    Milyen beállításokat használtok hozzá?

    2.) Sötét mód (gyárilag bekapcsolva a beállítások alatt) több appban torz megjelenést, és néhol használhatatlan megjelenést eredményez.
    Milyen alternatív megoldással tudok sötét módot beállítani? A témákkal ez nem valósul meg.
    --> Ennek közben megoldására találtam: //cloud.tapatalk.com/s/5fb3ef690c ... -07-64.mp4

    3.) Az egyik SIM-en beszélve, közben miként tudnék adatforgalmat, betét használni?
    Erre volt egy opció EMUI alatt, de itt nem lelem sehol.
    Sőt... most azt érzékelem, hogy ha nem azon a SIM-en beszélek, amin be van lőve az adatkeret használat a SIM menübe, akkor sem tudok netezni, miközben vonalban vagyok.
    --> Ennek ez lenne a megoldása: https://mobilarena.hu/dl/upc/2021-03/20 ... 5358_2.jpg ...
    DE!
    "A" SIM, céges. Ezt akárom alapértelmezetten netre állítani.
    "B" SIM privát.
    A slotokban már meg is cseréltem őket, de ez a beállítás csak akkor jön elő, ha a "B" SIM-et állítom netes kártyának. Mi a túró lehet a rejtély oka?

    4.) Viber app, Rendszerben a MI account... Hiába tallózok be képet akár offline, akár online tárhelyen, nem állítja be az adott accountokhoz.
    Mi lehet elállítva???
    Tehát nem más képét, hanem a saját képet akarnám beállítani.

    5.) Záró képernyőn jobbra kamera, balra egy pötty van. Utóbbi esetén a zseblámpa és a távirányító érhető el. Hogyan tudom az itt elérhető dolgokat módosítani, bővíteni?
    --> "Beallitasok/aod es zárolási képernyő /side panel shortcuts (oldal panel művelet vagy alkalmazás hozzá adása." --> Na ilyen menü nincs nálam.
    6.) Pocket/zseb mód, hogy pl. ne világítson az always on display mindig, ha pl. asztalra fordítom, vagy épp valóban zsebre teszem a készüléket, be tudom állítani, vagy tudom telepíteni?
    --> "Beállítások/aod funkció/tételek, értesítések megjelenítési/torn off when lying in the dark (elemek jelzesenek kikapcsolása ha a készülék sokáig sötétben van)" --> Na ilyen menü nincs nálam.

    8.) Google Smart Lock csak ki és be kapcoslható. A megbízható helyeket, eszközöket pl. nincs lehetőség beállítani.
    Ez korrigálható?

    9.) Kódok beírása után, ne kelljen OK-t/Jóváhagyó pipát nyomni.
    Ezt hogyan tudom beállítani?

    10.) AOD időzítője nem kapcsolja ki a megadott időben. Ezzel mi a szitu nálatok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák