Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    válasz Faterkam #1964 üzenetére

    Ez mind két dolog rendben volt. Viszont én üzenetben az elején ajánlottam neki a telefont cserére (nem hivatkozásban, hogy a hirdetéseim között van, hanem egyszerűen leírtam, hogy milyet ajánlok). Mivel több S7 Edge-t hirdetek kiegészítőkkel, szóval egyértelmű nem a már fent van, hanem azt ami nekem úgymond raktáron van, mert amit hirdetek alapból nem cserére hirdettem, hanem KP-ra, ha még az a neki ajánlottal teljesen meg is egyezett. Errő ő azt akarta értékelni amiben érintettsége sem volt, természetesen nem hagytam jóva, erre jelentette és hát se szó se beszét se bizonyíték, a moderátor egy szóra engedélyezte neki az értékelést, csak nem tudom milyen jogon. Oda írt minden félét hogy én fenyegetem, meg hogy átvertem, holott én részeles tájékoztatót adtam neki a telefonról, semmi rejtett dolog nem volt benne és erről ő személyesen meg is győződött. (igaz azért egy telefont könnyebb átnézni mint egy laptopot. Mikor én hazaérve tapasztaltam a valótlan állításait amivel megtévesztett még neki állt feljebb, hogy ő nem mondta hogy nem magyar, ez biztos egy olyan info amit nem kell közölni ha valaki külföldi laptopot árul, de a papírok és a külső állapot sem stimmelt az állása alapján és ami a valóságot tükrözi. Természetesen nem tudom szembesíteni mivel eltüntette a hirdetést és mikor a karcokat mondam az róla akkor már rögtön azt állította, hogy használt laptop, de a hirdetésbe meg újszerűként és hibátlanként volt tuntetve. Kezd már össze állni a kép, hogy miért tünt el ilyen nagy gyorsasággal a hirdetése? És még mikor írok a modnak, hogy álljon már meg a menet, hogy itt engem lenegatívoz azért mert én leértékeltem ezen alapján jogosan és ez nem tetszett neki és pláne 5 negatívval egy olyan hirdetésembe ahol érintettsége sincs, lekezelően azt kaptam vissza, hogy intézzük el egymás között..azért ez így vicces, látszik, hogy csalóknak áll a világ, de ezt tetézve elértem, hogy tőlem leszedjék a negatívot, de tőle is levették az én jogos értékelésem. Nah ezért mondam ilyen alapon az egésznek semmi értelme, csalók így pofon egyszerűen tudnak érvényesülni. A végén még hozzá tenném ennek az embernek alapjáratban már volt 5 negatívja korábról, kísértetiesen furcsa, ugyan ilyen panasszal, hogy eladott egy laptopot és az nagyon nem felelt meg az állításának, ott is megtévesztette a vevőt és ki tudja hány ilyen volt még, csak ők lehet lesz*rták, nem görcsöltek rajta és nem kockáztatták meg, hogy őket is lenegatívozza vissza és így ráhagyta, csak én nem hagytam annyiba, de hát cseszhetem, mert így semmit nem ér a negatívom ha az cenzúrázva van, eltüntetik.

Új hozzászólás Aktív témák