Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabir

    aktív tag

    válasz kovazsé #64542 üzenetére

    Úgy látom, talán most választ kapok néhány korábbi költői kérdésemre személyed segítségével.
    Miért emel árat a posta (rendszerint évente), amikor a szolgáltatás hitványul?
    Értem én, hogy üzemanyag, minimálbér, stb. De úgy gondolnám, a szolgáltatás színvonalát legalább tartani illene, (bár már akkor sem teljesen etikus, hogy ugyanazért a szolgáltatásért miért kér magasabb díjazást, másnál is megszoktuk,mindegy)
    Konkrétan a küldemények (levél, csomag, stb.) kézbesítésének ideje.
    Rendben, ha nem talál itthon, értesítőt hagy, én a papírral bemegyek a közeli intézménybe és (NEM) veszem át.
    Miért nem? Mert korábban 15:30 után átvehetők voltak a küldemények, csomag, levél, utalvány, stb.
    Fejlődünk, javul a színvonal, jön a szöveg, közben pedig kapom a "még nem számolt le a postás" választ. Hát (ugyan nem mondtam még), de kár, hogy nem számolt még le. ( a miénkre különösen érvényes ez)
    Miért nem vehetők át ezek a küldemények?
    Oké, megnövekedett a forgalom, de akkor legalább 18h után lehessen átvenni, az bőven elég idő.
    Másik dolog: ami nem fér be a levélszekrénybe, azt ki sem hozza.
    Na azt miért nem tudom átvenni nem hogy hamarabb, de még aznap sem?
    Tudja, hogy nem hozza ki, miért nem rakja le reggel, hogy a gyökér (én ) elhozhassam haza(ha már egyszer fizettem a postai kézbesítésért(ami meg sem történt), fizessek még egyszer külön, amiért elmegyek a postára és kiveszem, azaz csak venném, de "még nem számolt le a postás" és menjek még egyszer másnap.
    (és akkor arról nem is szóltam, hogy lehet aznap otthon vagyok )
    Azt már meg sem említem, hogy amikor legutóbb papírt és tollat szerettem volna venni a "Nagy postán", egyik sem volt..Azon kívül minden más, csoki, kóla, lakásbiztosítás..remélem, azóta javult a helyzet.
    Sajnos az apró küldeményeknél még mindig a legolcsóbb megoldás, de ha tehetem, én is kerülöm ezen állami céget.

    Köszönöm a választ előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák