Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz kicsitrash #58028 üzenetére

    Nekem az az egy dolog fáj, hogy rengeteg (főleg vw) csak első menetfénnyel közlekedik (szürkületben, ködben, bármikor).

    hát az emberi butaságról nem a technika tehet :(
    a Scenicen van automata lámpa kipróbáltam mikor kapcsol fel, megmondom őszintén én sokkal korábban felkapcsolom a lámpát a DRL helyett mint a fényérzékelő

    Általában a szabályozásával van problémám. Meg a gyári ködzárófényekkel, amit kvázi szemmagasságban építenek be...

    sajna örökzöld téma, ha köd van sokan azt gondolják kötelező felkapcsolni, pedig a fejükbe kellene villanyt gyújtani
    múlthét péntek 50m-es látótávolság már sötét, az autópályán mindenkinek égett a ködzáró aki 120-130-al ment a belsőbe, érdekes a Pestig megelőzött 100-200 teherautónak nem....
    a sima lámpa is 100m-ről már észrevehető volt a köd ellenére, kérdem akkor minek a ködzáró?

    Ilyenre gondoltam... De szerintem a gyári is ilyen

    ez az Osram minden szabályozásnak megfelel amit linkeltem
    a VW, Fiat gyári amit te ködlámpának gondolsz az DRL lámpa gyárilag egy 21W-os sima égő van foncsorba a ködlámpa alul van

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák