Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PROTRON #51277 üzenetére

    Én általában tudom, mit akarok írni, és utánaolvasok, ha nincs a birtokomban a kellő infó, ezesetben is ez történt. Kivéve mikor hétközben sürgős dolog van, de még be akarom fejezni, közben 3-an hívnak telefonon, de most nem ilyenek a körülmények. :D
    Az a baj, hogy utánaolvastam, mekkora áramfelvétele van ezeknek a vinyóknak, többfélét is néztem, hogy a szórással is képben legyek, 7.5-9W között volt mindegyik, ezért is írtam a 8-at, ami az én 6TB-osomnál 2-vel több, illetve a plusz egy vinyó, megnézheted te is, mit írnak: [link] ez nem egy légbőlkapott gondolat, legalábbis én nem annak szántam. Az csak egy dolog, hogy sok sok éve red vinyókat használok, nemrég adtam egy egy 4TB-os redet, mert lejárt a garti, belekerült 18 ezer óra, és én akkor cserélem, akkor ahelyett 6TB-os purple lett, nem is csalódtam, mindenben hozza az elvárhatót, a fogyasztást is néztem, miután bekerült mértem is, innen származik az utánaolvasás mellé a gyakorlati tapasztalat.
    Persze mint írtam, lehet csak a fogyimérőm, és tényleg 120W-ról indít, de akkor az i7-6700-zal meg se nyekkent volna a 75W-os lc power adapter.... Szóval csak lehet valami abban, amit írtam...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák