Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Rick4 #51279 üzenetére

    Kiegészítettem kicsit:
    PDoki: A szerény véleményem, hogy a 120-as picopsu, paneltáp, meg egy 120-as adapter 5-6 ezerért elég kell legyen bőven. A j1900-as lapos kisgépem egy ssd-vel win10-zel netezve (kb 35% prociterheléssel) és 12-13W körül volt, négy vinyó mellé annyi lesz pluszban, amint a linkelt képen a táblázatban látsz.

    Duracellm:
    Az indítási felvétel miatt viszont valóban boruld, de érdekes, hogy én ezt soha nem tudtam mérni....

    A 400-as táp ekkora terhelésen nem fog jó hatásfokkal dolgozni, sok helyet foglal, és relatíve drága, (mondjuk kb mint egy picopsu + az adapter) én anno elvetettem ezeket, a picopsu-k már 2014 óta hiba nélkül muzsikálnak a házakban, adapterekkel sem volt soha baj, de anno volt egy via epia lapos kisgépem, ami már 2013 környékén is jó 10 éves lehetett, hibátlanul ment benne minden, szóval ez a vonal nem az elhasználódásról szól...
    Még a 2013-as hirdetés is fent van: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • PROTRON

    addikt

    válasz Rick4 #51279 üzenetére

    Elhiszem hogy mindent IS elolvasol, de pont az én hsz-emben az egyetlen kulcs szót nem sikerült: induláskor. Nem véletlenül lett kiemelve.
    Pontosan azért, amit aztán Duracellm-nek elismertél.
    És nem véletlenül említetem meg a Odroid forumon szereplő gyakorlati tapasztalatokat, tényleg nem mind1.

    De igazából a lényegen nem változtat, mert a 120-as AC-DC táppal nem fog mellé lőni és árban sem akkora a különbség és még tartalék is lesz benne.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák