Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Allihoppa #50410 üzenetére

    Illetve egy 6000 vagy 7000 sorozathoz lehet később fog jönni a BIOS frissítés, mint pl. egy B550-es laphoz.
    Igen, könnyen lehet, de nem tudom, hogy ez indokolja-e a közel duplázós felárát az általad ajánlott lapnak. Mondjuk az ASROCK B550 ITX lapjai kedvezőbbek ebből a szempontból.

    Így csak a WD egyéb termékeiből és a konkrét SSD technikai specifikációja alapján lenne alapom véleményt alkotni a megbízhatóságára.
    Akkor miért írtad ezt?

    Azonban a Kingston A400/V300-ról már egész sokat tudunk, kb. 3-4% az RMA aránya. Létezik egy ADATA típus is, annak még magasabb.
    Az A400-asok valóban nem ajánlottak, de azóta sok víz lefolyt a Dunán, pl. az UV500-asok ajánlottak voltak budget kategóriában, ahogy most az A2000 is.

    #50408 redbiro
    Attól függ, mik az igényeid, de én a Wraith MAX alatt egyik gyári AMD hűtőt sem használnám huzamosabb ideig, főleg egy ilyen zsúfolt házban.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák