Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Pista0001 #10842 üzenetére

    Filmezésre azért az ION+atom nem rossz, és legalább keveset eszik :U A lapon (Asus AT3IONT-I Deluxe) gyárilag van BT, digi hangkimenet, wifi, távirányító+vevő jár hozzá, sajáttápos és passzív (bár egy Swif2 hasznos a bordán és még hangja sincs) A BT annyira nem érdekel, de a wifi és a távirányítás HTPC-kénti használatnál azért alap szerintem és amíg nincs HDMI-s erősítőm a digi hang is jó ha van.

    HTPC+letöltőgép funkciót látna el, ezért gondoltam a H67M-ITX/HT-ra és a G530-ra, viszont most olvasom, hogy Asrock-ot nem lehet alulfeszelni :O (és eszerint Intelhez K10STAT-szerű alulfeszelő progi sincs?)

    Asztali/"játékos" gépnek ott a Llano, de mivel úgy is ki szeretném váltani a mostani DVD-lejátszót valami fullHD-képes megoldással így jött az ötlet, hogy HTPC, a lap már megvan, de elgondolkodtam, hogy inkább eladom és egy keveset hozzárakva veszek egy másra is jó konfigot.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák