Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe_Black7

    tag

    válasz Mercutio_ #5434 üzenetére

    Ami azt illeti én már igencsak régóta szemezek egy ilyen házzal, a 13,5-ös szélessége kifejezetten kecsessé teszi, és pont elférne az asztalomon. Egy i3-as rendszert tennék bele, csak két dolog eddig még visszatart (valójában három, de most hagyjuk az anyagiakat): az egyik a hirdetésben is problémásnak tartott hűtés, ugye ipon tesztjéből kiderül, hogy az intel gyári hűtő is belelógna az ODD sínbe. Erre lenne megoldás egy Thermaltake SlimX3 vagy az AC freezer 11 LP, ha lehetne bármelyiket is kapni... A másik kérdés, hogy a későbbiekben a videókártya-bővítés mennyire lenne megoldható. Semmi extrát nem akarok, max egy HD 5670, annyit még el kéne vinnie bőven a tápnak (ezt írták szintén ipon tesztben), kérdés, hogy befér-e? Ugye az még nem dupla kártya, a hosszával se lenne baj, viszont amiket eddig láttam, annak érzésem szerint már beleérne a hűtője a tápba. Ahogy olvastam, itt egyedül McLacának van ilyen háza, ami a nagyobb gond, hogy külföldi fórumokon se nagyon találtam információt erről, akár egy kép is megtenné, ahol be van építve ez a kuckó. Vagy ha ti ez alapján tudnátok ötletet adni, az is jó lenne :)

Új hozzászólás Aktív témák