Új hozzászólás Aktív témák

  • Simi121

    aktív tag

    Sziasztok! Egy érdekes problémával küzködök és sajna nem birom megoldani. Egy GL v1.1-es routerem van. Az a helyzet, hogy torrent aktivá tételével küzködök. Wifi-s netem van fix IP-vel. Van egy Seano AP-m, ha közvetlen ezt kötöm össze a géppel aktiv a torrent, ha ezután a router-el akkor kb 12 óráig aktiv a port, majd átmegy pasziv módva és nemtudom visszaállitani akti módva. Érdekes módon abba a 12 órába mindegy hogyan állitom DHCP kikapcsolva bekapcsolva, UPNP kikapcsolva bekapcsolva, Portforward beállitva nem beállitva mindehogy aktiv, utána visszont az istenért nem akar aktiv lenni. Kiprobáltam már szinte az összes frimware-t, természetesen nem az összes verziót, mindegyikből csak a legujabbat. Sajnos semmi eredmény. Rádugom az AP-re minden szuper 5 másodpercen belül, utána vissza a router-be a kábel és 12 órán át frankó kábelen és wifi-n is. Mi lehet a probléma? Ezelött egy SMC routerem volt amit pont ezmiatt cseréltem le de sajna hiába mert a probléma megmaradt a Linksys-nél is :O . Van valakinek tipje mi lehet a gond :F

    Simi

Új hozzászólás Aktív témák