Új hozzászólás Aktív témák

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    válasz Andrew31 #4518 üzenetére

    (#4518) Andrew31: Sajnos itthon a Giottosból pár állványon és fejen kívül semmi mást nem találok...
    Amit itthon is lehet kapni és megfelel a kritériumoknak az a Sirui MP-20... Csak az ára eléggé.. Ööö... :U
    Illetve a magyar UniqBall kíválatában is van egy X-adapter nevű dolog, viszont azon nincs biztonsági "pöcök" ami véletlen kioldás esetén meggátolná a kicsúszást.

    (#4519) .mf v: Ebay-en és Amazonon én is találtam már rengeteget, de szeretném megoldani itthoni lehetőségekből (meg amúgy se vásároltam még külföldről és Paypal-om sincs..)

    (#4521) FLx: A BlacRapid-hez kapható FastenR T1 sajnos nem fér el az én cseretelpamon, mert a menetes furat nem középen van, hanem kicsit a széle felé. Így a csavaron lévő "d-gyűrű" nem tudna körbefordulni. Lehet kapni 1/4-es csavarokat d-gyűrűvel a fejükön, csak nem tudom, hogy azok elég erősek-e ahhoz hogy megtartsanak egy ficánkoló DSLR-t...

    Ennek a feje keskenyebb, mint a BlackRapid FastenR T1, így elvileg elférne az én cseretalpam aljában is, csak nem tudom, hogy a kihajtható része mennyire erős... A szorítós megoldás nekem biztonságosabbnak tűnik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák