Új hozzászólás Aktív témák

  • gab.m

    senior tag

    Na, megjött a fotós jézuska: hozott egy alig használt Slik Pro 700dx állványt, Giottos MH-1000 fejjel, Manfrotto cseretalppal, Slik táskával. Bár annyira nem volt jófej jézuska, mert 30 ezer forintot ki kellett fizetnem érte, de szerintem megérte. Az első benyomások teljesen pozitívak, az állvány elég magas és stabil, súlya se annyira vészes, illetve a fej teljesen simán jár, és nagyon jól tartja a D700at markolattal + Sigma 70-200at. 70mmen még bírja az 1/50eses záridőket távkioldó nélkül, de 200mm-en már 1/50eden az expógomb lenyomása berázza, távkioldóval simaliba. Az előző állványommal 70mm és afölött 1/50 körüli záridőkkel se távkioldóval, se sehogy nem tudtam már éles képet készíteni :)) csak nagyon hosszú záridővel, ahol volt ideje "lecsillapodni" és az expó java része már stabilan történt. Na mindegy, szóval örülök, ennyit nekem megért. 60 körül újonnan lehet, hogy jobb szettet vehettem volna, de annyit sokalltam kiadni azért, hogy havonta egyszer használjam...

    -- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

Új hozzászólás Aktív témák