Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz Demo07 #36185 üzenetére

    Nem tudom, mennyire leszek off, szóljatok rám, ha nagyon.

    Gyártástechnikai kérdésen töröm a buksit. Picike nyákot (felület max 15 cm2) vízhatlanul dobozolni van egy olyan lehetőség, hogy szilikonnal kiönteni a formát, amibe bele raktam (nincs feltétlenül szükségem további burkolatra, az eszközt soha sem kell majd szétszedni). Persze a formán belül valami távtartó kellhet, hogy a leendő kiöntött 3D alakzatban a nyák kb középre kerüljön, és aminek szintén a kitöltő anyagból kellene lennie, hogy homogén legyen a végeredmény, meg még amire nem gondoltam eddig. A gyártásról nem tudom részletesen, hogyan megy. Az a sanda gyanúm, minden alkalommal nyomtatni kell egy negatívot, amit a kitöltéshez használhatok, és ami első felhasználás során tönkre megy. Ebben az egy pocsékolásban még nem vagyok biztos.

    Ha valaki látott már a fentihez hasonló gyártási folyamatot az alkalmazott gyakorlatban, és képben van a buktatóiról, amikre jobb előre figyelni oda, minden tippnek örülnék.

    Kerestem YT videókat, hogyan mehet egy kiöntéssel "dobozolás", de nem találtam normálisat. Ha valakinek van elrakva könyvjelzővel, szintén örülnék neki.

    A tippeket, tanácsokat előre is köszönöm.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák