Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz Reggie0 #36116 üzenetére

    Az eszköz természete egy BT 4.0 mérőszonda, 0.5W alatti csúcsteljesítményű elektronika lenne dobozolva kültéren időjárás állóan.

    A legfinomabb részlet vélhetően a doboz részeinek egybe illesztéséhez kötődnek. Körmökkel egybepattintani doboz feleket például lehet, utómunkát igényel, azt nem tudom. Ha az a részlet aránytalanul drága, lehet csavaros rögzítés, csak az bénán néz ki 2022-ben :((( A doboznak időjárás állónak kell lennie, mikrorepedések se legyenek nedvességet beereszteni. Feltételezhető, hogy jégeső elkaphatja, valamennyire rugalmas doboz jobb lenne, mint a kajak-merev, és fagy is feszegetheti illesztésnél, ha a nedvesség bármilyen fogást tud találni rajta. Nem juthat be nedvesség, problémát okozna. Belső kondenz nedvességre szilikon csomag lesz a dobozban belül. A dobozon belül kell majd pár távtartó az eszköz PCB-t helyben tartani.

    Ha műanyag fröccsöntő szerszámot kell készíttetni, simán 1 millióba kerül csak a szerszám. Reménykedem benne, kicsi szériás gyártáshoz elérhető valami költség-kíméletesebb lehetőség, azért kukucskálok a 3D nyomtatás felé.

    Edit:

    A tervező eszközök nem tudom, mennyire drágák / licence-kötelesek-e? Ha nem követel az alkalmazható gyakorlat pilóta vizsgát, bepötyöghetem valami tervező eszközbe a 3D tervet én is. Csak éppen fogalmam sincs, milyen szoftverek léteznek ilyesmire?

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák