Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz szabieable #33573 üzenetére

    Ügyes vagy! Nem mondom, hogy nem adtál ötletet, de én annyira nem vágom a linuxot/raspberry-t, de látom egyre inkább, hogy elkerülhetetlen lesz beleugrani, ha tartani akarom a tempót :)

    Én egyelőre csak a következőket végeztem el:
    - PTFE bowden csere,
    - bed rugók cseréje keményebbre (sárgára),
    - bl touch,
    - további klippek a tárgyasztal rögzítésére,
    - fw cseréje 10x10-es JYERS-re
    + terveben volt a DD csere is (konrétan EZ), de egyrészt levettem már róla az extruder kart, mert az eredeti 3 nap után eltörött, másrészt, már nem vagyok biztos benne, hogy kell-e ez nekem és ne maradjak-e mégis bowdenesnél (de a DualGear-t, amit a hétvégén rendeltem Wasquez :R koma tanácsára, már megvárom :)).
    + már úton egy alsó szigetelés a tárgyasztalra szintén.

    - Erről a bantam design fang dologról hol tájékozódhatnék? Magad nyomtattad, meg lehet vásárolni az stl-t hozzá? (thingin nem látok ilyet)
    - Noctua-kkal én is szemezek. Magyarországon vásároltad vagy külföldi beszerzés?
    - nekem ugye E3 V2-m van, 4.2.2-vel szerelve. Az SKR Mini e3 v2-t látom utolsónak. Igazából, ezzel mivel lennék beljebb? Csak a stepper motorok halkabbak vagy egyéb (mi?) szempontból is jobb?
    - A világítás és Octoprint nagyon jó dolog, ... de ez nekem majd egy következő szint lesz (Octoprint)
    - a DD-n már én is agyalok, hogy kell-e nekem. Többen is inkább esküdnek a bowdenes megoldásra. Egyelőre én is csak a PLA-val barátkozom, de már készítettem be idehaza PETG-t is
    - erről a silentiumpc 6015 -ről nem találtam semmit, írnál vagy linkelnél erről is nekem?

    Köszi! :R

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák