Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    johnywalker: Az eredetileg kinézett DC2OC kártyákon van, ha nem beszélünk el egymás mellett...

    Májkii: Igen, keveset eszik, bár ebben a kategóriában szinte bármit lehűt bármi, de én olyat keresek ahol vagy nincs venti vagy nagyon halk ÉS nem cicereg semmi tekecs, nem sípol kondi, sem semmi. Mert egy csomó halknak mondott kártya ott vérez el, hogy terhelésre sípol :( .
    Papírforma szerint a Strix kártyák tűnnek a legjobbnak, vagy amik hasonló módon csak érdemi terhelés/hőmérséklet esetén kapcsolják be a ventiket.

    Czvik2.0: Teszteken elég jó hőmérséklet értékeket értek el, nem tudom nem volt-e nálad a psztázással gond, nálam 10 vga-ból gyárilag 9-en vicc amit felapplikálnak (van amikor másfél mili vastag, hőt inkább szigetelő sz.r matricafélét raknak, egyből 120ról (és recover módba vágás) 70 fokra esett vissza a gpu hőmérséklet miután ezt normális pasztára cseréltem).

    Ahhoz képest hogy mennyire adná, alig van (fél)passzív 750es használtan... Bár nem mintha az a kb 20W már annyira sokat számítana (260X-hez képest) - de hát abból meg még kevesebb a felhozatal.

    szerk: Sőt...

    *Note - The GeForce GTX 750 Ti video card being used for comparison is an ASUS GeForce GTX 750 Ti DirectCU II OC video card. As such, it does have a factory overclock out of the box compared to reference GTX 750 Ti clock speeds. The ASUS R7 260X video card being evaluated is also factory overclocked out of the box, so both cards are evenly matched with ASUS factory overclocks.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák