Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    Sziasztok!

    Elromlott a régi 13 éves képcsöves TV -nk, így "utasított" a család, hogy vásároljak helyette valamit.
    Mivel úgy volt megbeszélve, hogy ha elromlik, akkor valami jóval nagyobb lapos TV lesz helyette vásárolva elmentem a helyi TESCO -ba körülnézni. Kapóra jött, hogy most az olimpia miatt van 20 hónapos 0% THM -es hitel, így nem kell hazavágni a családi költségvetést és nézhetek akár egy picit drágább cuccot is, ha az cserébe jóval jobb. Sajnos a választél viszont nem valami acélos, így az utóbbi előnyt egyből el is buktam ...
    A hely (a kívánt hitel miatt) fix, de az elérhető típusokból megköszönném, ha segítenétek választani, hogy megtaláljam az elérhető legjobb ár / érték aránnyal bíró készüléket. (Először valami márkásabbat akartam, de látva a kínálatot ez az opció sem feltétlenül esélyes. Meg aztán lehet, hogy a noname is lehet elviselhetően jó, ha cserébe olcsóbb is. Az esélyt megadom nekik.)
    Használva eléggé vegyesen lesz: UPC digitális kábeltévé Pace HD BOX -al, Nintendo WII, PS3, Xbox One, és PC -ről játék, online és offline film, fénykép, Youtube, webböngésző stb. nézés. (Néztem, hogy némelyiken elég kevés a csatlakozási lehetőség, még szerencse, hogy van SCART és HDMI elosztóm.)
    Lefényképeztem a polcon minden típust, ami 48" fölött volt. Aztán később még a 43" -ososkat is, mert bár azokat már picinek tartom, hátha azt mondjátok, hogy "márpedig a kisebb sokkal jobban megéri" és rábeszéltek.
    Hát akkor következzen a "választék", ahogy jönnek a képek sorba:
    Technika SM55-240-AW15B (160e HUF)
    Technika SM50-240 (130e HUF)
    Sharp LC-50CFE5101E (99e HUF)
    LG 49LF540V (140e HUF)
    Sharp LC48CFE4042E (130e HUF)
    Samsung UE50J5100 (140e HUF)
    És akkor a "kisebbek":
    LG 43LF5400 / LF510V (105e HUF)
    LG 43UF640V (150e HUF)
    Sharp LC43CFE6242E (120e HUF)
    LG 42LF652V (140e HUF)
    Sajnos a kínálat eléggé szánalmas nálunk, de ez van, ebből kell válogatnom. (40" -tól lefelé volt még Philips, Panasonic és Sony, de lehetőleg nagy készüléket szeretnénk.)
    Mindegyikhez odaírtam az árát is, hogy ennek tükrében tudjuk a legjobb ár / érték (minőség, tudás, szolgáltatás, stb.) arányút kiválasztani.

    Kérlek Benneteket legyetek szívesek segíteni választani ebből a kínálatból!
    Előre is köszönök szépen minden segítő szándékú hozzászólást!

    Üdv.:
    Laci

    [ Szerkesztve ]

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák