Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Tsebacsi #61669 üzenetére

    Az XE85-öt (2017-es modell) én is kivágtam a ...-be az ablakon. Pontosabban fogalmazva, amikor előjött benne egy apróság, akkor azonnal garanciában cseréltettem. Cserekészülék helyett utalványt kaptam, és azon az áron vettem idén év elején egy XH90-et.
    Ég és föld a kettő, abban a tekintetben is, ahogy a droid fut rajta.A műsorújság is teljesen másképp néz ki, az alap menürendszer is használhatóbb az XH90-en, mint az XE85-ön volt.
    Maga a rendszer alapja is gördülékenynek mondható, a KODI nagyjából 2x olyan gyorsan fut rajta.
    Mondjuk nem érdemes teleszórni alkalmazásokkal, mert a sok KODI pluginnel nekem is sikerült telerakni a belső memóriát :)
    A benne lévő proci sem egy erőgép, szóval torrent klienst azt inkább ne ezen futtass.
    Az android egyik nagy előnye, legalábbis számomra, hogy rá tudsz telepíteni sokféle médialejátrszót, köztük reklám mentes YT klienst is.
    Én ez utóbbi miatt nem mernék pl. LG TV-t venni, mert nekem már az is sok, amikor valaki más számítógépén elindítom a YT-t, és 1 perces videóhoz 2 reklámot kell megnézni.

Új hozzászólás Aktív témák