Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz omfgk #77450 üzenetére

    Sn770-et én is néztem. Kc3000-nél is jobb? Vagy csak árértékben? A samsungot nem kell bemutatni nekem. A galaxy watch 6 classic-omhoz nem küldték 3 hónapig az ajándék szíjat és egy ora telefonálásom van benne meg rengeteg emailezés. Akkor kezdtek komolyan venni amikor fogyasztóvédlemmel fenyegettem őket már kínomban. Oled topikban is olvastam horror sztorikat hogy mindent az emberre fognak millás tévénél is simán amit az lg pl erős orális kényeztetés mellett cserél hajbokolva.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • ricsip

    addikt

    válasz omfgk #77450 üzenetére

    Lol, mert pont a gerinctelen patkány western digital cég az aki nem követ el minden anti-konzumer trükköt és praktikát a vevőik megtévesztésére és átverésére :U
    Mint azt ahogy csak az elmúlt 10 évre visszanézve rendszeresen megtették.

    [ Szerkesztve ]

    -

  • Brekkk

    senior tag

    válasz omfgk #77450 üzenetére

    Az A2000-nél az első szériás egységek tényleg nagyon jók voltak.
    Nekem is van egy belőle. Tökéletes mai napig. Nem igazán melegszik még borda nélkül sem. Utána jöttek az olcsósítások, onnantól már más a leányzó fekvése.
    Most egy Kingston Fury Renegade 1 TB-os és SK Hynix PC801-et hajtok.
    SK hynix soha nincs ajánlott között pedig igazán jó egységeket gyártanak. (Mondjuk csak nagyon ritkán jut belőle Magyarországra)
    A Solidigm P44 pro kapható is és jó (Drága, mint a Samsung). Ennek a megfelelője az SK hynix Platinum P41 és a SK Hynix PC801 (OEM). Ez a 3 meghajtó egy és ugyan az más firmware mellett. A Samsung 990 Pro-val egy kategória.
    Minden tökéletes velük. Kapott mindkét meghajtó 1-1 bordát, és megelégedéssel használom. Nincs velük hardverösszeakadásom AMD rendszeren, nem úgy mint a HP EX920-al. (INTEL rendszer alatt tökéletes).
    A Renegade-ben 10 munkanap van az SK hynix-ben 50.
    Szemezgettem a Samsunggal is, de mivel szintén melegszik, tehát borda kell rá, így bevállaltam az alternatív gyártókat és nem csalódtam eddig.
    Annó valaki felvetette, hogy a KC3000-rel vannak gondok. Kértem hozzon rá példát. (Nem hozott)
    Én annyit találtam, hogy volt 1-2 halott közte már érkezéskor, illetve 1-2 elhalálozott 10 napon belül. Illetve AMD rendszeren belassult. (Mint később kiderült csak elmelegedett a lapban miben volt, kivéve onnan, másik gépben tökéletes volt)

    Saját vélemény olvastatok

  • Lokii

    aktív tag

    válasz omfgk #77450 üzenetére

    Egyetértek :) :)

    Nekem A2000 van az elmegy nincs rajta hűtő de nem is melegszik viszont szellős helyen van, van benne DRAM de 1 TB a max. Hely , 2 TBos modell nem lenne rossz

    Kingston Nv1-Nv2 utódaihoz képest egy olcsó középosztályt kép, Nv2 az TLC nincs lottó elvileg mert Nv1 qlc tlc lottó miatt nem volt siker, de így sincs DRAM. Kc3000ret tekintem utodnak vagy Furyt, ott több TBWt garantálnak meg kicsit gyorsabb de akkor már használt szerver U.2 vagy M.2 is megfontolandó már

    [ Szerkesztve ]

    Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

Új hozzászólás Aktív témák