Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy81

    újonc

    Sziasztok!

    Router vásárlás előtt állok. És a bőség zavara miatt nehéz a döntés. És a sok különböző fórum, eltérő vélemények teljesen összezavartak.
    Vannak dolgok, ami fontos, és van ami elhanyagolható.

    A lényeg :-)

    500-as Digi net, később lehet 1000-re váltás lesz

    csatlakoztatni kívánt eszközök:

    AC képes notebook-ok max 2 (általában 1 gép kábelen lesz, 1 wifi-n, általában)
    AC (1 db) és csak N (1 db) képes Telefonok (Itt nem feltétel a 500 as net sebesség használata)
    Torrent letöltés és visszatöltés gép használat nélkül is, ehhez usb 3.0 házban 3,5 collos Samu hdd, usb ház saját táppal

    nagyon fontos:
    sokszor külföldön vagyok, ezért szeretnék valahogy VPN-en keresztül a sajnos csak magyar hálózatkoról nézhető Digi adásokat nézni (kábel+net előfizetés esetén bárhol be lehet jelentkezni, és online nézni az adásokat, de sajnos csak magyar hálózatról. pl a hola segítségével a digi nem megy külföldről, csak a mediaklikk)

    fontos, hogy a gépeken tudja (kábellel és wifin is) közel az 500 as tempót a net

    ha a gépen is 40-50 MB-vel (300-400 Mbit) tudok tölteni, akkor a csatlakoztatott külső lemezre is jó sebességgel töltsön, ne 1-2 MB/seccel. Mekkora a legjobb lehetséges sebesség ebben az esetben?

    Kiszemelt típusok:
    Asus RT-N18U
    Asus RT-AC66U

    "fájdalom" határon az ár végett:
    Asus RT-AC68U

    Az asus szimpatikus, ezért írtam ezeket.
    Ha esetleg valaki mást ajánlana, ami minden igényt kiszolgál, örömmel hallgatom.

    Tervezett költségvetés: 20-25 E Ft max
    Esetleg az ac68 most akcióban 34 ért, ha lehet foglalni még belőle, mert már nincs készleten.

    Bocsánat, ha túl hosszú voltam, de sok a kérdés :-)

    Köszönök minden segítséget: Péter

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák