Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Intruder2k5 #35756 üzenetére

    Volt valahol egy teszt (talán még linkeltem is az N16-os topicban), miszerint gyári firmmel bőven 200 MBit felett tud a router, sőt: régebbi Tomato-val is 200 körül megy; valamelyik Tomatonál elronthattak valamit (vagy régebbi forráshoz nyúltak vissza), mert onnantól kezdve lement 140 környékére... Ez már vagy egy éves történet, nem tudom, hogy azóta miképp alakult. Le is akartam tesztelni, de lusta voltam.
    Azt lenne jó tudni, hogy az N56U hozza-e azt a szintet wifiben jelerősség tekintetében, mint az N16 (perpill a lakás legtávolabbi végében 2-3 falon keresztül is lehet netezni a telefonokkal). Ha igen, akkor nekem végülis az is megfelelne (most is gyári firm van a routeren, lusta voltam felrakni a Tomato-t). Az 5 GHz viszont mindenképpen kell: talán így a laptopon és a tableten is lehetne 720p-s/1080p-s filmeket nézni wifin is.
    Sajnos beleéltem magam az N18U-ba (meg a 20K-s árába), és nem szívesen adnék ki sokkal többet.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák