Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Olvasgatom ezt a topikot és érdeklődni szeretnék hogy erre a TP-Link TL-WDR3600 routerre ha én felteszek egy openwrt firmware-t képes lesz e kiváltani a jelenlegi médiaszerverem, ha külsőleg winchestert kötök rá? A mostani média szerverem kb. 40 mega/másodperc sebességgel másol a hálózaton, de ezt elvileg a router is tudná hisz tudja az 1000mbit-es kapcsolatot ahogy láttam, de azért inkább megkérdezném. :) Másik hogy ha működik is, és indítok egy full hd filmet, ez semmilyen formában nem akadozna streamelés közben lokális vagy akár távoli hálózaton nézve? A netem digi-s 20/10-es. Jelenleg egy Zyxel NSA 310 médiaszerverem van, elég kevés 256mb rammal felszerelve, és ezt szeretném kiváltani ezzel a routerrel. Amire használnám főleg, hogy localban vagy távol mint média szerver filmet nézni,zenét hallgatni, illetve a számítógépre hálózati meghajtóként csatlakoztatni és fájlokat tárolni rajta illetve innen zenéket,filmeket lejátszani számítógépen. Ezenkívül kártyamegosztásra is használnám, de arra tudom hogy van az oscam openwrt, tehát azt tenném majd rá. Ram mennyi van ebben a routerben?

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák