Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz Fitzgerald #41038 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Én mint egy porszem értékű felhasználó a föld nevű bolygón, ennek ellenére tisztelem és kedvelem a gyártót. Néha-néha esélyt is adok a termékeinek, volt nem is olyan rég Ryzen 5 procival szerelt notebookom. Azt most továbbadtam a páromnak, és néha kékhalálozik nála egyet. Hardveresen, minden részét leteszteltem, semmi hibát nem találtam. Most beállítottam, hogy ne induljon újra magától, hátha a dobott hibakód mond majd valami okosat.
    De ez csak egy a sok rossz dolog közül.

    A legszebb emlékem velük, az A64 korszak volt. Imádtam, arra a hype vonatra rendesen felültem. Ott olyan sebességet nyertek az Intel-el szemben, azok csak pislogni tudtak. San Diego magos Athlonok ❤️, meg az X2-es athlonok, de szép korszak volt. De már akkor is voltak pici bizonytalanságok, amelyek újra és újra előjöttek.. Mindennelegyütt úgy tudok rájuk emlékezni, hogy történelmet írtak akkor. :B

    ⏺︎Gondolkoztál már azon, hogy bankot válts? ⏺︎Most megéri! ⏺︎Válaszd a Gránit, K&H vagy Raiffeisen Bankot az én meghívóm alapján és akár 60.000 Ft bónuszt kaphatsz. ⏺︎További részletekért írj!⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák