Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetorakicet

    tag

    válasz #67688960 #1378 üzenetére

    Sziasztok!

    Úgy áll a dolog, hogy kivettem egyben a lámpát, semmi nem látszik rajta, jól megnéztem.
    Szerintem nem égett ki, más a bibi.
    Azért lefényképeztem a lámpát úgy is, hogy látszik rajta a gyári szám, és a gyártási év is, mert soha nem lehet tudni, hátha meg akarnak vezetni a szervizben...

    Közben bejelentettem a biztosítóban, hogy szombaton a villámláskor megnyeffent a projektorom, és bár még garos, vissza is küldöm a szervizbe, de nem biztos, hogy garanciában javítják, attól függ, hogy mi a baja, ugyanis ha a villámlástól lett vele valami, akkor az nem garanciális probléma.
    Azt a választ kaptam, hogy ha ez a helyzet, akkor nekik kell egy szakvélemény a szerviztől, (hogy valószínűsíthetően villámcsapás okozta túláram okozta a hibát), meg a számla a javításról, és fizetnek.
    előre látható kárnak beírtak 100e ft.-ot, de ez változhat.

    Ezek után visszavittem a projektort a boltba, és megegyeztem velük, hogy vagy egy garanciában javított projit kapok vissza a szervizből, vagy egy villámkáros szakvéleménnyel megtámasztott számlát a megjavított projektorral együtt.

    A szar csak annyi, hogy pár hétig, gyanítom lesz az egy hónap is, nem lesz projektorom.
    Még jó, hogy nyár van :)

Új hozzászólás Aktív témák