Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz a2d2 #37242 üzenetére

    30 000Ft-tal azért az ember nem bukik olyan nagyot...valamint az LCD-sben is tönkre mehet jó néhány dolog, amit 30-40k-s kategóriában nem éri meg javíttatni.

    Nagyon jó áron szerzem egy Epson EMP-TW 700-as LCD-s projektort (720p natív, bagy lencse shift), tartottam tőle hogy un "belső hibás" piros lámpa másodpercenként villan, venti maxon pörög és nem lehet kikapcsolni (ezt produkálta) aztán lámpa csere még is megoldotta. Pedig a leírt hiba gyakran előfordul neten utána olvasva, néhányan szétszedés-összerakással, fogaskerék zsírozással meg tudták oldani, de jó néhányan nem...
    Nekem eddig 20 000 Ft-omban van az új kínai lámpával, amivel nem vagyok teljesen elégedett, mert nem nagy a fényereje (csak Dynamic, vagy Living room módban elég ami a maximumot adja, pedig a szoba be van sötétítve). Jó lenne ha találnék bele egy jobb fényerejű, de nem 30-50 000 Ft-ost....

    Ezt csak azért írtam le, hogy az LCD is meghibásodhat, még ha nincs is DMD chip benne...

    (#37243) .DLL
    Amit írtál az alapján az olcsóbb új is lehet lutri... és az meg még drága is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák