Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz BerserkGuts #80214 üzenetére

    Pedig nagyon egyszerű és jó msi afterburnerben már ott a 0.1% is.

    Ezzel tisztában vagyok és nem itt van a probléma, hanem ott hogy egy kis oldal nem feltétlenül tudja olyan professzionálisan megoldani a tesztelést mint egy nagy. Kevesebb emberi erőforrás, kevesebb eszköz és kevesebb lehetőség a lektorálásra. Egy jó minőségű teszt fél-egytucat játékkal 2-3 konfiggal nem egy emberes munka ha jó minőségű, eladható végeredmény kell határidőre. Ettől függetlenül én is szoktam videotesztet nézni :)

    Megvan az oka, hogy a komolyabb társaságok miért maradtak a lapozgatós formátumnál. És Linus bandáját-t sem tartom "komoly" társaságnak. Néha túlzásba viszik a majomkodást bár gondolom YT-on ez növeli az eladhatóságot.

    Amúgy nem elképzelhetetlen Intelnél ezért jó mert nem lényeg milyen a memória még a legrégebbi is jó neki

    Ez meg egyrészt nem igaz -lásd a teszteket amiket linkeltem- másrészt meg tökmind1 a memória kora, a sebessége és időzítése számít. Bizonyos szint fölött persze már semmit nem dob a plusz mem-sebesség, a kérdés csak az, hol van az a bizonyos szint és mekkora felárat kell fizetni érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák