Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sampe

    aktív tag

    válasz solfilo #41797 üzenetére

    Volt anno, egy Sempron 2800+-os procim, egy Abit NF8-v alaplappal, ez a konfig megette a két alaplapot (az nf3 chipset miatt), utána cseréltem egy Asus K8N-re, már az is a vége felé járt. Ebben az időben párhuzamosan, haveromnak is volt egy hasonló konfigja, nem volt egy erőbajnok, mindig engem hívott át, ha gond volt vele, és folyamat gond volt vele. Tudom régi sztorik már ezek, de ezek a behatások elegendőek voltak ahhoz, hogy végérvényesen elpártoljak az AMD-től. Előtte pentium gépeim voltak, elnyűhetetleneknek számítottak, csak sajnos, kiöregedtek a kezem alatt, így váltani kellett, gondoltam megpróbálom a másik oldalt, csak csalódnom kellett. Azóta, SOHA AMD-t. Aki hozzám fordul, az ismeretségi körömben, konfig összeállítás szempontjából, a kék utat ajánlom neki, nekem ez a fétisem, ilyen vagyok. :DDD

    Bár tény, a jelenlegi tesztek azt mutatják, hogy multimédiában jóval jobbak az AMD procijai, az Inteléknél, de köszönöm szépen, maradok a kékeknél, mindig pozitív volt velük a tapasztalatom. :)

    Csupán megerősítés miatt tettem fel itt a kérdést, hogy biztosan elviszi-e akadás mentesen, mivel ha filmet néz, rá szeretné kötni a TV-re a gépet, ez amúgy a másik fétisem, szeretek tutibiztosra' menni. Az általad említett dolog miatt szerintem nincs okom aggodalomra, totálisan egy átlagfelhasználónak készül a konfiguráció.

    Elnézést a hosszú offért. :R :R

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Új hozzászólás Aktív témák