Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    Üdv!

    Nem értem, hogy én vagyok béna, vagy tényleg nincs egy árva teszt sem a G3900-ról?
    Valaki mutasson már egy tesztet vagy mondja el, mi az ördögért nincs róla, mikor már "ezer éve" kapható? :F

    Az adatlapomon látható konfigurációval kb megegyező teljesítményű (úgy néztem ,hogy a G3900-nak kb tudnia kell azt, amit az A8-5600k tud), de teljesen passzív gépet szeretnék, olcsón. Ehhez viszont nagyon érdekes lenne egy (valós/mért) fogyasztás a táp és passzív hűtés szempontjából egyaránt.

    Előre is köszönöm! :R

    A passzív ATX tápok kegyetlen drágák, a Chieftech viszont kínál 85W-os paneltápot tizenakárhány ezerért. Ha ebbe nem fér bele (amihez úgy max 60W-os folyamatos fogyasztás alatt kéne lennie, hogy jól érezzem magam), akkor egyrészt tápra is jóval többet kéne elköltenem, mint szeretnék (vagy megnézem mennyi ideig bírja passzívan egy sima ATX táp, ha kicsit nagyobb hűtőbordákat kap és kiszedem belőle a ventit, tudom-tudom, előre félek mit kapok ezért, de mondhatni tudom, mit csinálok), másrészt a passzív hűtése a procinak is problémásabbá válik, mint azt szeretném.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák