Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    Vettem több hete McKaltontol 1 Asus Z97 Deluxe lapot, illetve Savanyától TeamGroup Extreme Vulcan 2400 MHZ 2X8 GB ramot. Rendeltem Alpenfőhn Brocken 2-t, + Wingman Boost 2 Plus ventit a héten. Rendelek majd CM Storm Trooper házat, illetve Corsair AX760I-t. VGA-nak vagy GTX760-at, vagy 970-et szánok (bár ez drága még). Illetve még jó pár dolog kel majd, gyakorlatilag komplett gép, mert az aláírásomban lévőről váltok, + HDD meg ugye kell még plusz, stb. Sajnos Decemberben sikerült lemaradnom, és Januárban is Hdekakasnál a rendelésről, pedig írtam neki. Az alaplap viszont 55000-ért jó vétel volt legalább. A ramok LeC-től származnak, 1 hetesen vettem 39-ért, plusz mindkettőre a posta. Így sajnos a 4790K-s kiszemelt proci, lehet hogy várat magára, a magasra emelkedő árai miatt. Idén lesz valószínűleg még egy gép majd, a szintén 775-ös helyett, így lehet hogy most az abba való procit venném meg egyenlőre, újan, esetleg ha olyant hirdetnének, akkor használtan. Én a gépet hosszútávra tervezem, illetve tuning, gyanítom hogy nem lesz szerintem, max esetleg később, sose tudni ugye. Játékra is meg általános felhasználásra lenne. Nem konkrétan csak játékra, de azért arra is, esetleg majd munkára. A kiválasztott opciók 4690K, 4770K, esetleg 4690, 4771, 4790. 3.5 GHZ-esnél kisebbek kizárva, illetve a 2 magosak is kizárva. Apunak I5 is megfelelne, ezért a 4690/K is esélyes. Később talán lemegy majd a 4790K ára, vagy lesz használtan jó hirdetve, főleg ha bejön a Broadwell. Valahogy 85000-nél esetleg plusz posta, nem szívesen adnék többet procira.

Új hozzászólás Aktív témák