Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Alastair' #32929 üzenetére

    Huh, már késő van, részemről lezárom (mára) :) :
    Szóval: nem mondtam, nem ajánlottam, hogy játékra inkább i3! Ez tény. (mint a mell-kérdés!)
    Nem akartam bizonyítani semmit, én közöltem egy álláspontot. Zárójelben. Ugyanis én ezzel jelzem, hogy nem kőbe vésett alapigazságot írok, hanem személyes véleményt! :K

    Te kértél tőlem egy tesztet, meg is tettem. Közöltem, sok értelmét ezeknek a teszteknek nem látom, bár az Anandtech oldala más, ott egy tucat (vagy több) tesztet közzé tesznek, és szélesebb a rálátás. Tudom, valaki szerint az az oldal fos, más szerint meg más. Én bízom az oldalban. Onnan linkeltem.

    A lényeg, legalábbis részemről, hogy ott van az X4, 4 mag, meg a "termetes" fogyasztás (dupla annyi majdnem!), többe is kerül, és ezekhez képest én szerintem, akkor inkább egy i3 proci. Meg a hozzá valók.

    De most mennem kell, mellettem a feleségem, és a mellei, és végre a fiam is elaludt. :D

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák