Új hozzászólás Aktív témák

  • kulerr

    őstag

    válasz vergilx #18504 üzenetére

    akkor adok a hsz -hez értelmezésit ...
    1: nem a procik kiértékelésére született a hsz el kellene olvasni egyben hanem csupán példa volt.
    2: nem rekord FPS döntögetésről beszéltem utána , hanem és akkor neked is felteszem a kérdést: mondj 1!!!alkalmazást ami lefekteti a 3200-est 3,5 Ghz-en általános felhasználásban.. akár játékban is és leszarom h 15 FPS-el többet tud egy 20K-val drágább proci, és ehhez gondolom tudod, h VGA is kell...
    (ennyi erővel el kell dodni a 4870-est mert két db 5870 több fps-t hoz...de nem erről volt szó)
    3:ezt is írtam: vannak jobb procik persze amik nagyobb teljesítményt nyújtanak ezt nem vitatta senki...A kérdező konfigurációja időtállóságáról és használhatóságáról érdeklődőtt!!.ezért mégyegyszer nem szerencsés egy mondatot vagy töredékét linkelgetni mert nagyon is félrevezethető..

    Más: nem szoktam dicsekedni sem a konfigjaimmal sem azzal mennyi HW fordult meg a kezeim között (az adatlapomon sem látsz semmit erről, de ettől függetlenül jelenleg 3 gép van nálam és a negyediket rakom össze- i7920+P6T deluxe V2...stb+Toshiba laptop--P5K+e6400--és most amit már tudsz mi lessz benne) bőven van összehasonlítási alapom...

    Végezetül: ezt a hsz-t a félreértések elkerülése végett nem megbántásnak és vitaindítónak szántam...ha valakit megbántottam sorry :R

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák