Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz bnss #436 üzenetére

    Én DVD boritot mindig lézeren nyomtatok, na persze cégesen :))

    Ami mindig kérdéses az a mennyiség a nyomtató vásárlásakor. Ha havonta ki akarsz nyomtatni 8-10 családi foto ahhoz tők felesleges nyomtatot venned, inkább irány a photohall, a media markt sőt mintha a DM-ben is láttam volna hozzá készüléket, ami egyébként nem nyomtató hanem valmi hőszublimációs készülék.

    Ha nagyon sokat akar nyomtatni az ember akkor lézer, ha kevesebbet akkor tintaköpö. Ezért volt jó a sulinet, mert nekem viszonylag ritkán kell, és az én Epson R200-asam árát egyazegybe visszakaptam, szóval csak a patront kell fizetnem, de annak is jól lement az ára.

    Ha utángyártótt patronokban gondolkodunk akkor legalább fél év mire kijön a gyári kiadása után. A régebbi típusokhoz ált olcsobb a patron. Egy canon IP1500-hoz olyan 400-700 forint a tescoban a patron, ennél olcsobb nincs, de már nem árulják a készüléket.

    Azt is figyelembe kell venni, hogy mivel a lézerben por van az nem szárad be. A tinta viszont igen, Egy HP patron akár 1 hónap alatt beszárad, de nekem az epsonnal szerencsém volt, 3 hónap után sincs vele gond, még fejtisztitásra is csak 1x volt szükség.

    Szóval elég sokrétű a probléma, de amikor készüléket veszel akkor nézd meg mennyi hozzá a patron, és add össze, meg fogsz lepődni. :Y

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák