Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz spyduck #138686 üzenetére

    Na akkor egyrészt figyelmesebben olvasd amit írtam, nem azt írtam, hogy minden minőség legalja, hanem azt, hogy a Lenovo üzleti szériájának legalja nem ugyanaz vagy?

    Másrészt, mert a Lenovo-bak ebben a szériában "sikerült" "megerősítenie" a vázat, nagyszerű carbon vázzal. Fém maradt benne, csak, hát ugye a gép úgy néz ki 1,5 év múlva, ha nem vigyáznak rá, mint a saláta. Nyeklik nyaklik már a x230 sem volt aztán a minőség netovábbja, az x240-nél sikerült elrontani mindent ami eddig a thinkpad-re hasonlított.
    Kezdve a touchpad-el, a rollcage vázzal, és folytatva a gyenge minőségű külső műanyaggal. Gyakorlatilag majdnem egy Latitude E5440 szuntjén áll, ami inkább szitok szó, mint jó lenne.

    Nekem van t61-em, t440-em ,és e5440-em is. Szóval sajnos én is belenyúltam.

    (#138685) nickcreeper

    Ha használt gépben is gondolkodsz akkor a Dell Latitude 7240, HP EiteBook 820 G1 minőségben elveri a Lenovo-t nem kicsit nagyon. A Dell Latitude 72/440 pedig szintén sokkal jobb minőségű, mint a Lenovo.

    Én egy 820 G1-ről gépelek, most és azon felül, hogy a csuklótámasz fényesedik, napi 12 - 16 óra használat mellett, a fedele magnézium, az alja peig szintén, nem nyeklik nyaklik, ellentétben a Lenovo-val. Ha használtan vennél ilyet, akkor inkább a Latitude 7240, 7440, 7250, 7450, Elitebook 820/840 G2/G2.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Tikakukac

    titán

    válasz spyduck #138686 üzenetére

    Valahol a használhatatlan touchpadnél kezdődött a dolog, aztán a sírásra ösztökélő burkolat minőségén át jutottunk el az irreális mennyiségű gariztatásokig.

    Piac nem mókázik, hanem áraz. Ahogy a 00-s gépekre is teljesen ráment a 10-es, úgy a 30-asokra is 40-es. Forgó szemű Smartosok és 6-ot garizó fórumtársak sokat tudnának mesélni. Ami most kiforrt, talán megmarad, de külföldön is a ThinkPad név szégyenének hívják őket ;]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák