Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #90931968 #136815 üzenetére

    Rendszeresen írok telefonról és tabról is.

    A helyesírás és a magyar nyelv az alap a fórumon. A szabályzatban is ott van. Ha nem tetszik, nem kell írni. Vagy lassan kell írni, esetleg helyesírás ellenőrzőt használni.

    Nagyon piti peti dolog a helyesìráson problémaznod.

    Használd úgy a nyelvet, ahogy kell és nem fog senki problémázni. Szép világ ahol az a hibás, aki mer felnőttként is órákat keresgetni a szótárban. Kicsit "magyarosch".

    Nem 2 szóról van szó, hanem 2 tucatról, az írásjelekkel együtt pedig olyan 100-ról. Mostaniba is csak sikerült beletolni vagy 4-5 darabot. Nem trauma és nyugodtan lefekszek ma is. Csak a szememet bántja a dolog, de OFF end részemről.

    ak26bago: 450 G4 jutott eszembe így, 190k-s nyitóárral i5-el, abban elfér még egy SSD is.

    elior: Volt erről rengeteg diskurzusom 2 tanárommal is, mivel én rendesen falusi gyerek vagyok és elég sokszor merült fel, hogy a tájnyelv vs érvényben lévő ragozások és ikes igék miként fogadhatóak be. De amúgy igazad van, az érvényes helyesírási szabályok szerint E/1-ben fekszem van. Jösztökkel és társaival szoktam még bajban lenni, de ez még a keleti blokkosoknak szabad préda, még szabályosak :B

    opr: Ebben az adott környezetben talán már nem. De ez már sz.rrágás :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák