Új hozzászólás Aktív témák

  • mzsolty

    tag

    válasz Khelben #98716 üzenetére

    Korábban kitöltöttem. kaptam is rá választ, egy Dell 5558-ast, ahhoz mérten kerestem hasonló tudású gépet.
    De kitölttöttem újra.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Idén ősz végén tél elején.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    220.000 - 250.000
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Internetezés, letöltögetés, FHD-s film nézés.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Kizárólag a Diablo 3 FHD-ban.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Full HD, a többi pedig legyen olyan amelyiknek kisebb a fogyasztása és szebb képet ad.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Utazás közben nem használnám, de lenne hordozva, ezért ne legyen túl nehéz.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win7 vagy win 8.1, ez igazából mindegy csak legyen rajta eredeti, ami megkapja legálisan a Microsoft frissítéseit.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Min 500 GB, SSD nem létfontosságú, min 8 GB ram, optikai meghajtó.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    USB3.0 legyen rajta, HDMI, UTP csatlakozó, wifi és bluetooth is legyen benne.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új vétel lenne.

    Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák