Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz pc360 #125805 üzenetére

    Köszönje nektek a hóhér, hogy nem tudtok olvasni.

    Ok én elismerem, hogy az Erzsébet utalványos sztorit nem vettem figyelembe...

    Nem is kell megköszönni. Mi köszönjük, hogy tanulhattunk tőled. Ez az egyik, a másik, hogy milyen érvet szeretnél? Nem értem a problémádat, ha Te szerinted ez jó én nem akarlak meggyőzni semmiről, maradjunk annyiban, hogy fiatalabb koromban elég sokat vágtam TV-knek, crop-oltam, és rendereltem, real time rögzítettem stúdiókban, és abból készítettem contentet amit ki is játszottam, többek között green, blue boxokkal is lyukasztottam videókat, mind stream-en, mint SDI-on is, többek között notebookokat is használtunk. Hagy ne én tanítsam meg ebben a bunkó (mondhatnám pökhendi), stílusban amit előadsz, hogy miért nem alkalmas egy gép valamire. Tudod mit olvass utána! Nincs időd, na akkor majd szólj ha visszavettél az arcodból egy picit... Előre is köszönöm...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák