Új hozzászólás Aktív témák

  • geridoss

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Egy Lenovo ideapad Z575-ös gazdája voltam, mígnem pár napja olajos folyadék teljesen taccsra vágta az egész gépet (előtte 5 évig hibátlanul muzsikált).

    Szóval új gép után kell néznem. Kb. 1 hónap múlva vennék, vagy azon belül. Kinéztem egy szerkezetet, ASUS ROG széria egyik darabját. Nem feltétlen a játékok miatt (arra is használnám, de inkább régebbiekre, pl CoD2 :D ), hanem a billentyűvilágítás illetve a kijelző, ami nagyon fontos lenne nekem. Az előző vasam egy multimédiás eszköz volt, viszonylag remek hangzással.

    Az új gépben fontos a kijelző, hangzás, legalább i5 proci, nagy merevlemez (sok HD filmet és sorozatot kölcsönzök a tékából :DD ), és 6, de inkább 8 GB RAM.

    Photoshopra, filmezésre, zenére, böngészésre lenne legtöbbet használva, emellett hébe-hóba játékra is.

    Szeretnék kérni pár tippet, márka igazából lényegtelen. Lehetőleg újat szeretnék.

    A 240.000 Ft az a plafon, ez fölé nem szeretnék menni.
    Kijelzőben pedig 15,6"-ban gondolkodom, néha lenne hordozva, de nagyobb géppel nem volt még dolgom. Mennyire vesz vissza a mobilitásból egy 17-es gép? Ha kb semennyire akkor szívesen várok ilyen tippeket is.

    Köszönöm előre is :)

Új hozzászólás Aktív témák