Új hozzászólás Aktív témák

  • mmat3

    tag

    Sziasztok,
    Már egy ideje nézegetem a fórumot, nagyjából levettem hogy mire lehet szükségem de azért kitöltöm az összefoglalót mert mindig kéritek.
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? A héten
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) ~200k
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén) Netflix, netezés sok lappal, átlagos felhasználás, ritkán játék.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?Ritkán játék, Fallout4 pl. ha elmegy valahogy jó lenne.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Mindegy
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Ritkán. Ha eddig hordozni kellet a 20kg-s gépemet is elvittem táskában úgyhogy ez csak jobb lehet.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Linux lenne főleg használva játékra rakok fel wint.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? SSD majd mindenképp veszek bele, 8GB ram, nem nagyon van szükségem optikai meghajtóra.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) mindegy, minél több gari.

    Eddig két gépet néztem ki, k501lx vagy 1év asus garival felújított N750JK? Szerintetek be lehet vállalni az n750-et?

Új hozzászólás Aktív témák