Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    sziasztok. Lenne két kérdésem . Nem tudom mennyire ide passzoló ide az egyik, HDD vel kapcsolatos kérdés.
    Vettem egy QNAP-TS230-at otthoni környezetbe, elsősorban telefonokról adatokat menteni , és filmeknek háttértárnak és Plex kiszolgálónak. Nem a beépített lejátszóval nézem majd őket, hanem egy Nvidia Shieldet kellene neki kiszolgálnia. A 4 K HDR hez kiszolgálónak elég lehet ? jelenleg a Plex gond nélkül megy Wifi-n át a gépemről, reménykedek , hogy a NAS is bírni fogja.
    A másik kérdésem, hogy vettem hozzá egyelőre egy darab Western Digital WD Red Plus 3.5 2TB HDD-t A boltban ahol vettem, 7200RPM nek volt írva. [link]
    Kissé megbántam hogy nem 4 TB méretűt vettem, ezért úgy döntöttem veszek mellé még egy darabot ,de egy másik boltból. Most láttam, hogy ott 5400 RPM van írva és ez a valódi sebessége. Mennyire lehet ez nekem hátrány a fenti elképzelésben, jelenthet e ez problémát 4K HDR video streamnél vagy maga a NAS hardver?
    Amúgy elég jókat írtak erről a HDD-ről, direkt NAS ba valót akartam venni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák