Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Sziasztok!

    Elég régóta gyötrődök régi felsőközép kat.-os CRT-m lecserélésével, már kérdeztem itt egy ideje és segített is tovább tájékozódni 1-2 kolléga amit ezúton köszönök is az érintetteknek
    Szóval most jelenleg két kiszemelt maradt.. Asus PB328Q és Philips BDM3270QP.
    Először az Asus-ra hajlottam, aztán Tom"s Hardware-en olvastam egy olyan review-t a Philipsről ami elég hihetetlennek tűnik, [link]
    Gyakorlatilag a homogenitáson kívül mindenben kenterbe verte a tesztmezőnyt is, és a régebben (ugyanúgy Tom's hardware-en tesztelt) Asus-t is. Mindezt (állítólag) factory defautban.
    Többi külföldi oldal vegyesebb képet mutatott, de azért hellyel-közzel közelítík a Tom-os értékeket, de csak egy utólagos kalibrálással.. Ebből azért talán leszűrhető, hogy nem teljesen kipreparált modell volt, csak talán a kalibrálással csaltak kicsit..
    Asus itthon 180k, Philips 140k.
    Teljesen tanácstalan vagyok, tesztből nem derül ki, hogy melyik a jobb, bár hajszálnyira a Philips vezet. Viszont nem akarom elhinni, hogy nem lenne semmi buktató a dologban..

Új hozzászólás Aktív témák