Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Biga123 #123617 üzenetére

    Érdekesség: kalibrálva kértem, amit DP-n keresztül végeztek. Mivel csak HDMI kábel volt itthon (a monitorhoz is csak olyat adnak), így a képe picit sötét volt, feljebb kellett venni a fényerőt a kalibrált 11-ről 15-re.
    Aztán kíváncsiságból csak vettem DP kábelt, és láss csodát: a fényerő megnőtt, vissza állíthattam a kalibrált 11-es értékre. Nem gondoltam volna, hogy a két digitális port között lehet bármiféle különbség... :F

    Szerk: az enyém fixen falra került egy lapos VESA-konzol segítségével. Nagyon keskeny (mindössze 160 centi - egy valamikori folyosó lefalazott vége) a dolgozószobám, így minden mm-re szükségem volt. Mivel nem változtatom a helyemet, így nekem tökéletes. Van mellette egy második monitor szintén a falon, pivot-állásba rögzítve (DELL U2312HM - ez be van fordítva szögbe, felém néz ez is). Jó így 2 monitoron dolgozni.

    Az enyém is pixelhibamentes, és 144Hz-en járatva nem fárad el olyan gyorsan a szemem - öregember vagyok, ez is sokat számít.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák